ترازو آزمایشگاهی کیا ارس مدل JD

ترازوی آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد ترازو آزمایشگاهی کیا ارس مدل JD در گروه ترازوی آزمایشگاهی قرار گرفته و محفظه ی توزین دارد ، دقت ترازو در توزین 0/01 گرم در ظرفیت 200 ، 300 و 600 گرم می باشد ، ترازو با محفظه ی توزین بوده که تاثیر هوای محیط را کاهش و موجب می گردد توزین با دقت انجام گیرد .

قیمت ترازوی آزمایشگاهی کیا نسبت به مدل های ژاپنی مانند ترازوی آزمایشگاهی AND بسیار پایین می باشد و در قیاس کیفیت در رتبه ی پایین تری قرار گرفته است ، ترازوی دیجیتال معرفی شده ساخت ایران توسط کارخانه ی کیا می باشد لازم به ذکر است کیفیت ترازوی آزمایشگاهی کیا در مقایسه با برند های چینی موجود بالاتر می باشد .

بدنه ی ترازو از جنس پلاستیک فشرده بوده که با مقاومت مناسبی طراحی شده است ، ترازوی دیجیتالی کیا دارای توزین دقیق در حالت های توزین چند گانه است .

قیمت ترازو در مدل های ترازو آزمایشگاهی و ترازو گرمی در دیجی اسکال به روز می باشد و خرید آنلاین فراهم است .
تعمیر ترازوی آزمایشگاهی  اهمیت زیادی دارد و پس از خرید ترازو برای مدت طولانی مشتری باید با مرکز تعمیرات ترازو ارتباط بر قرار نماید ، دیجی اسکال نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ترازوی دیجیتال کیا دستگاه را به مدت 12 ماه گارانتی می نماید .
مشخصات کلی

ترازو دیجیتالی زمانی که دارای محفظه توزین بوده و دارای دقت بالا در توزین می باشد در گروه ترازو آزمایشگاهی قرار می گیرد ، توزین با ترازو محفظه دار نیاز به سادگی استفاده از ترازو ساده می باشد ، حساسیت در انتخاب ترازو آزمایشگاهی به دلیل توزین موادی است که گاهی جهت ترکیب دارو و ساخت داروی جدید می باشد ، به همین علت دقت این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است .
ویژگی های ترازو آزمایشگاهی کیا ارس مدل JD

    ترازوی آزمایشگاهی دارای محفظه ی توزین
    دقت بالا در توزین معادل 0/01 گرم
    سرعت بالا در توزین و سرعت در پایدار شدن وزن
    بدنه ی ترازو از جنس پلاستیک فشرده
    دارای محفظه ی توزین جهت دقیق تر نمودن توزین
    تغذیه ترازو آزمایشگاهی توسط برق و باتری پشتیبان
    آلارم دهنده مقدار باتری ترازو
    کفه ی توزین دایره ای
    نمایشگر LCD با وضوح کامل
    کیبرد عملیاتی ترازو کیا شامل روشن و خاموش ، پارسنگ ، صفر کننده ، شمارشگر
    توزین با واحد های گرم ، انس و قیراط
    ابعاد ترازوی دیجیتالی 18 × 23 سانتی متر

مدل ترازو آزمایشگاهی ظرفیت توزین دقت در توزین  ابعاد ترازو دیجیتالی  ترازو آزمایشگاهی کیا مدل JD  200 گرم 0/01 گرم 23 × 18 سانتی متر 

 

/ 0 نظر / 28 بازدید